Hakkımızda

ELİT PROJE MÜŞAVİRLİK TAAHHÜT TİCARET A.Ş.

14/02/1986 tarihinde, geçmişte birlikte çalışan iş arkadaşları tarafından kurulmuştur.

1990 yılından itibaren yüklenici sıfatı ile başta M.S.B,  T.C.D.D ve D.H.M.İ olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarında  yüklenmiş olduğu işleri başarı ile tamamlayan firmamız, ilkeleri doğrultusunda sürdürdüğü yenilikçi yaklaşımı, ve sürekli gelişen dinamizmi ile sektöründe saygın bir yer edinmiştir.
Ulaşım sektörünün hızlı gelişim sürecini göz önüne alan ortaklığımız, 2007 yılında havacılık ve demiryolu altyapısında uzman bir ekibi de bünyesine alarak ELRON İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LTD.ŞTİ. ‘ni kurmuştur

ELRON İNŞAAT. kurulduğu tarihten itibaren Havaalanları ve Demiryolları  (Hızlı Tren) konularında üstlenmiş olduğu projeleri,  doğru proje yönetimi ve güçlü mühendislik kadrosu sayesinde  hızla ve başarıyla tamamlayarak idarelerin takdirini kazanmıştır.

32 yıllık süreç içerisinde insana yapmış olduğumuz  yatırımın sonucunda, şu an sahip oldukları teknik ekip ve tecrübeli idari kadrolar ile kendi kalite politikamız doğrultusunda  yürüyen firmalarımız, kaliteye verdiğimiz önem ve kendilerine duyulan güven sayesinde bugünlere gelmişlerdir.